דף הבית

?מהי מציאות מדומה

מְצִיאוּת מְדוּמָּה – שם עצם

(באנגלית –  Virtual Reality, VR)

“סימולציית מחשב של תמונה או סביבה תלת מימדית שניתן לבצע עימה אינטרקציה בצורה שמרגישה אמיתית, דרך שימוש בציוד אלקטרוני מיוחד כמו קסדה עם מסך בתוכה או כפפות שמצויידות בחיישנים.”

החוויה של מציאות מדומה

גלו עולמות חדשים וחוויות מרגשות עם קונסולה מיוחדת של משקפי VR – מציאות מדומה. בחרו מבין מגוון עצום של הרפתקאות, מדהירה על רכבת הרים מטורפת ועד למשחקי פעולה. תוכלו להרגיש איך הבטן שלכם מתכווצת בזמן שאתם מסתכלים מטה מגורד שחקים ענק, או איך אתם מזיעים מפחד כשצבא זומבים רודף אחריכם.

כשאתם נכנסים למציאות מדומה תוכלו לנופף בידיים כדי לפגוע בעצמים וירטואליים, להתכופף ולהתחמק ממתקפות נכנסות, ולהנות בצורה פעילה! הכנסו למציאות המדומה ותוכלו לעשות הכל!

מציאות מדומה מתאימה לכולם, מצעירים ועד למבוגרים ואפילו לאנשים עם מוגבלויות.

תוכלו להפוך למתאגרף, חייל, לוחם חלל, אמן או לכל דבר אחר שתוכלו לדמיין. טיילו עם חברים מסביב לעולם, פתרו פאזלים מורכבים והגנו על עצמכם מפני זומבים. תוכלו להגשים את כל החלומות שלכם, עם חברים לצדכם או נגדכם. בנוסף, כל מי שנהנה מחדרי בריחה ימצא אתגר חדש – חדרי בריחה במציאות מדומה.

אין שום דרך לתאר חוויה כזאת במילים, פשוט תשאלו מישהו שעבר אחת.

החוויה

המחיר

!מחיר כל חוויה הוא 40 ש"ח בלבד

nl2style8

רכבת הרים

ss_eb0da1158eca6e7eab819b55d96a43f5d796eeec.600x338

ללכת על קרש

משחקי פעולה

שעות פתיחה

אנחנו פתוחים כל יום

22:00 – 13:30 :ראשון
שני-חמישי: 16:00 – 22:00
14:00 – 10:00 :שישי
מוצאי שבת: 2 שעות לאחר שבת – 23:30

מקום

.אנחנו ממוקמים בקניון שער העיר בבית שמש, ממש ליד הבאולינג

שאלה נפוצה

ממש לא! החוויות של VR1 הן הרבה יותר מרק לפוצץ זומבים. מחדרי בריחה, פאזלים מתקדמים, ציור יצירות מופת ועד נסיעות ברכבות הרים. כולם יכולים להנות מחוויית מציאות מדומה.

לא. בסביבת הארקייד המרתקת של VR1 יוכלו משפחות, חברים לעבודה ותלמידים להכנס למציאות מדומה כקבוצה. הרגשות שתחוו במציאות המדומה, רגשות ריאליסטיים במיוחד של פאניקה, פחד ושמחה, יגבשו אתכם בצורה שאין שני לה. אלה סיפורים שלא תפסיקו לספר.

ישנם סיפורים רבים על שחקנים במציאות מדומה שהגיעו עד דמעות מהריאליזם וההתרגשות שהם חוו. תוכלו להרגיש את הבטן שלכם מתכווצת כשאתם על גג העולם, והפתעות מכל פינה יגרמו לכם לקפוץ בהתלהבות. מציאות מדומה מרגישה אמיתית מאוד, בואו וחוו בעצמכם.

מציאות מדומה מתאימה לכולם, מצעירים (מומלץ לגילאי 5 ומעלה) ועד למבוגרים ואפילו לאנשים עם מוגבלויות. לנשים בהריון ולסובלים מאפילפסיה מומלץ להתייעץ עם רופא לפני השימוש במציאות מדומה.

לא, בואו כמו שאתם ועם הרבה מצב רוח טוב, אנחנו נספק לכם את כל מה שאתם צריכים.

כאן ב-VR1 התמחור שלנו פשוט מאוד. מחיר כל חוויה הוא 25 ש"ח בלבד.

אנחנו ממוקמים קניון מלחה,קומה שניה ממש ליד נייקי.

אנחנו פתוחים כל יום

רִאשׁוֹן - חֲמִישִׁי: 9:30 - 22:00 שִׁישִׁי: 9:00 - 14:30 מוצאי שבת: 2 שעות לאחר שבת - 23:00

צור קשר

!מלא את הטופס הבא ואנו ניצור איתך קשר. תודה

[zendesk_request_form size=”10″ label_name=”שם” label_email=”אימייל” label_subject= “נושא” label_description=”הודעה” label_submit=”שלח”]

faveeeee

קניון מלחה | קומה שניה
(ליד נייקי)